Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Komentarz

KomentarzNie brakuje niestety ludzi, którzy swoją nieudolność, nałogi oraz frustracje wszelkiej maści przerzucają na osoby trzecie, odsuwając wówczas możliwie jak najdalej odpowiedzialność i uwagę od własnej osoby. Od 10 miesięcy współpracuję z firmą oraz osobami, która anonimowy nadawca próbuje szkalować. Sam opiekuje się domem w Ulm i zakwaterowanymi tu osobami. Poświęcam swój własny czas i środki finansowe, aby wielu osobą nieradzącym sobie językowo ułatwić start, pobyt i pracę w Niemczech. Osobiście czuję się dotknięty takim kłamstwem, bo nie ma na żadnym obiekcie pokojów ośmioosobowych, a tym bardziej Łóżek piętrowych. Osobiście interesuję się każdym mieszkańcem obiektów, zapewniając im wszystkie udogodnienia i bieżące potrzeby, od łączy internetowych po dodatkowe meble w pokojach. To wszystko finansowane jest przez krzywdząco szkalowane osoby. Zapraszam zatem do kontaktu ze mną oraz odwiedzin nadzorowanych przeze mnie obiektów, oraz rozmowy z mieszkańcami tych nieruchomości - normalnymi i rzetelnymi ludźmi, a nie pijakami, złodziejami, bandytami i nierobami, którzy nie potrafią zaadoptować się w zdrowej gospodarce wolnorynkowej, ale cały czas mają komunistyczne naleciałości, bo tak odbieram ich jednostronnie roszczeniową i zakłamana postawę.
Pensja: Sedanstrasse 121
Lokalizacja: Ulm
Firma: Ulmer
Kontakt
Oferta pracy Komentarz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

| Czytano 1502 razy | 05-05-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.