Strona główna >> Kujawsko-Pomorskie >> Dam pracę

Kierownik Zespołu

Kierownik ZespołuKancelaria Prawna T&W spółka akcyjna jest jedną z wiodących Kancelarii prawnych o zasięgu ogólnopolskim. Naszą specjalizacją jest pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania w zakresie szkód zdrowotnych, komunikacyjnych i medycznych. Zaufanie klientów zdobyliśmy dzięki skutecznym i szybkim działaniom oraz dzięki zatrudnianiu najlepszych specjalistów.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskiem:

Wymagania
Jeśli:
 posiadasz doświadczenie w branży odszkodowań,
 posiadasz umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji z innymi,
 umiejętność zarządzania zespołem,
 wysokie zarobki są dla Ciebie motywacją do pracy i rozwoju

Dołącz do grona profesjonalistów i z nami osiągaj wyniki na miarę Twoich możliwości.

Obowiązki:
 budowanie własnego zespołu specjalistów ds. odszkodowań
 samodzielne wyszukanie osób poszkodowanych, którym Kancelaria może udzielić pomocy w kwestii roszczenia odszkodowania przed TU lub przed innymi podmiotami,
 przedstawienie Kancelarii oraz jej usług osobom poszkodowanym,
 podpisanie z poszkodowanymi umowy o dochodzenie roszczeń.
 Po wykonaniu wyżej wymienionych czynności, współpracownicy przekazują dokumentację do Kancelarii, gdzie prowadzenie czynności mających na celu uzyskanie należytego odszkodowania przejmują prawnicy.

Oferujemy:
 współpracę opartą na umowie agencyjnej (dla osób prowadzących działalność gospodarczą) lub współpracę opartą na umowie o dzieło,
 pracę jako zajęcie stałe lub dodatkowe,
 bardzo dobre warunki finansowe: wysokie wynagrodzenie prowizyjne, wynagrodzenie dodatkowe, wysokie zaliczki po złożeniu sprawy do Kancelarii,
 dla doświadczonych agentów indywidualnie negocjujemy stawki prowizyjne,
 możliwość tworzenia własnej grupy doradców i otrzymywanie z tego tytułu dodatkowych korzyści finansowych,
 efektywnym współpracownikom oferujemy również możliwość dopłaty do telefonu, paliwa etc.,
 dodatkowe bonusy poza finansowe dla najlepszych (wycieczki, nagrody),
 pomoc merytoryczną i organizacyjną oraz fachową pomoc naszych prawników (w ramach konsultacji) w czasie współpracy przy kontaktach z klientami,
 dostęp do nowoczesnego i funkcjonalnego systemu on-line,
 bezpłatne materiały marketingowe (plakaty, ulotki, teczki, wizytówki, banery).

Zainteresowane osoby prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami
Pensja:
Lokalizacja: Włocławek
Firma: Kancelaria Prawna TW
Oferta pracy Kierownik Zespołu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Kujawsko-Pomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5189 razy | 21-03-2014