Strona główna >> Lubuskie >> Dam pracę

Kierowca międzynarodowy kat.c+e

Kierowca międzynarodowy kat.c+eHolbern - jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zwrotu: podatku, ulg podatkowych, świadczeń socjalnych oraz dodatkowych pakietów ubezpieczeń.

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E
Miejsce pracy: Zielona Góra
Nr ref: DW/KMR/2014

Obowiązki
- transport międzynarodowy (Niemcy, Austria, Belgia, Francja, Holandia)
- przygotowanie powierzchni ładunkowej do załadunku i rozładunku

Wymagania
- min. Rok doświadczenia w transporcie międzynarodowym
- prawo jazdy kat. C+E
- kod 95
- karta kierowcy
- kurs na przewóz rzeczy
- aktualne badania psychotechniczne
- zaświadczenie o niekaralności
- podstawowa znajomość języka niemieckiego - mile widziana

Oferujemy
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz diety
- terminowo wypłacane wynagrodzenie
- system pracy 3/1 lub 4/1
- możliwość podjęcia pracy od zaraz
Pensja:
Lokalizacja: Zielona Góra
Firma: Holbern
Oferta pracy Kierowca międzynarodowy kat.c+e może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Lubuskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5033 razy | 06-11-2014