Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Kierowca międzynarodowy kat. C+E

Kierowca międzynarodowy kat. C+E Kierowca międzynarodowy kat. C+E
okolice Strasburga

Wymagania:
#8658;Praca w francuskiej firmie zajmującej się przewozem różnego rodzaju towarów
#8658;Prawo jazdy kat. C+E
#8658;Wymagane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych na trasach międzynarodowych
#8658;Dbałość o sprzęt i powierzone mienie
#8658;Aktualne świadectwo kwalifikacji zawodowej do przewozu rzeczy
#8658;Posiadanie aktualnego badania lekarskiego dla kierowcy zawodowego oraz orzeczenia psychologicznego (istnieje również możliwość skierowania na badania przez firmę dla osób, które jeszcze nie posiadają tych zaświadczeń)
#8658;Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego

Obowiązki:
#8658;Zapewnienie terminowych dostaw
#8658;Przewóz towarów na terenie całej Francji
#8658;Dodatkowo: załadunek, dostawa, wyładunek towarów
#8658;Po tygodniu pracy powrót do bazy+ zapewnione mieszkanie na weekend

Oferujemy:
#8658; Atrakcyjne wynagrodzenie+ dodatek żywnościowy+ dodatek noclegowy
#8658;Pracę w systemie: 3 tygodnie pracy 1 tydzień wolnego lub 6 tygodnie wolnego w ciągu roku (na Wielkanoc, Boże Narodzenie i wakacje)
#8658;214 godzin pracy na miesiąc
#8658;Możliwość długoterminowego zatrudnienia
#8658;Miesięczne wynagrodzenie z dodatkami: od ok. 2 500 euro netto
Pensja:
Lokalizacja: Strasburg
Firma: Interima Polska sp. z o.o
Oferta pracy Kierowca międzynarodowy kat. C+E może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

| Czytano 623 razy | 17-07-2018