Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Kierowca międzynarodowy c+e

Kierowca międzynarodowy c+eHolbern - jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zwrotu: podatku, ulg podatkowych, świadczeń socjalnych oraz dodatkowych pakietów ubezpieczeń.
KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E
Miejsce pracy: Gniezno
Nr ref:DW/KMM/2014

Obowiązki
- transport międzynarodowy (Niemcy, Austria, Luxemburg, )
- przygotowanie powierzchni ładunkowej do załadunku i rozładunku

Wymagania
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- prawo jazdy kat. C+E
- Karta kierowcy
- aktualne badania medyczne

Oferujemy
- umowę o pracę na czas określony
- atrakcyjne wynagrodzenie składające się z 2400 PLN netto podstawy + dodatków
- samochody wyposażone w system nawigacji oraz urządzenia do automatycznego poboru opłat we wszystkich krajach, po których jeżdżą kierowcy
- telefon służbowy
- karty paliwowe

Pensja:
Lokalizacja: Gniezno
Firma: Holbern sp.z.o.o
Oferta pracy Kierowca międzynarodowy c+e może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

| Czytano 4947 razy | 21-11-2014