Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Kierowca krajowy C/12ton- 2000-2100 euro na rękę

Kierowca krajowy C/12ton- 2000-2100 euro na rękęEDEL-Certyfikowana Agencja Doradztwa Personalnego (KRAZ 20940) z siedzibą we Wrocławiu poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą stałą zagranicą. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy legalne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.

W chwili obecnej poszukujemy dla naszego klienta kandydatów na stanowisko:

Kierowca krajowy C/12ton- 2000-2100#8364; na rękę
Miejsce pracy: okolice Norymbergii

Opis stanowiska:
#8226;transport towaru solówką 12t na trasach regionalnych (spożywka)
#8226;codzienny powrót na bazę
#8226;praca od poniedziałku do piątku

Oferujemy:
#8226;stałą pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę
#8226;atrakcyjne wynagrodzenie: 2000-2100 #8364; netto
#8226;niemieckie świadczenia socjale w tym pomoc w załatwieniu Kindergeld
#8226;zakwaterowanie (150#8364;)

Wymagania:
#8226;doświadczenie na ww. stanowisku
#8226;prawo jazdy kat. C z kodem 95 + karta kierowcy
#8226;komunikatywna znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny
#8226;możliwość podjęcia pracy od zaraz

Pensja: 2000-21000 euro netto
Lokalizacja: Norymberga
Firma: EDEL
Oferta pracy Kierowca krajowy C/12ton- 2000-2100 euro na rękę może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 348 razy | 02-10-2019