Strona główna >> Norwegia >> Szukam pracy

Kierowca kat d ce kop-ład adr

Kierowca kat d ce kop-ład adrWitam, poszukuje pracy jako kierowca kat D, mam 28 lat mieszkam na wsi, obecne pracuje na pełny etat w Polsce dlatego poszukuje stałej pracy za granicą nie sezonowej, posiadam również kat C+E i wiele innych uprawnień takich jak: operator koparko-ładowarki (doświadczenie 4 lata) operator wózków widłowych, operator żurawia wieżowego, ADR do przewozu materiałów niebezpiecznych. słabo władam językiem obcym to chyba jedyny i największy minus
Pensja:
Lokalizacja: Proszowice
Firma:
Kontakt 4u
517853954
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


~Gosc | Czytano 747 razy | 18-08-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ