Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

KIEROWCA kat. C - solówka - trasy międzynarodowe - Poznań, w

KIEROWCA kat. C - solówka - trasy międzynarodowe - Poznań, wEL ROMANO MEGA SOLUTIONS Roman Sobkowiak z siedzibą główną w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko:

KIEROWCA kat. C - solówka - trasy międzynarodowe - Poznań, wielkopolskie

System zjazdowy: 4/4 lub 3/1
Rodzaj pojazdu: solówka
Wynagrodzenie: ok. 6700 - 9000 zł netto
Miejsce pracy: Poznań, wielkopolskie, Polska

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie ciężarówki o ładowności do 18 ton z nadwoziem wyposażonym w firankę wraz z windą i paleciakiem
- przewóz towarów neutralnych głównie dla branży automotive oraz ładunków ADR (baterie)
- relacje międzynarodowe po całej Europie

Warunki zatrudnienia:
- praca w systemie zjazdowym 4/4 lub 3/1
- przerzuty po całej Europie, zazwyczaj 1 miejsce załadunku i 1 miejsce rozładunku
- zatrudnienie w uznanej na rynku, dynamicznie rozwijającej się firmie
- ciężarówka Scania R 360, wyposażona w fotel kierowcy premium, kamerę cofania, wbudowaną nawigację, klimatyzację postojową, lodówkę i mikrofalówkę w zabudowie, dodatkowo rozszerzenie bezpieczeństwa o system DSV
- profesjonalna pomoc ze strony spedytorów w każdej sytuacji
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- dniówka 320 zł netto za każdy dzień spędzony w pracy - również za weekendy
- po powrocie z trasy premia za dobre spalanie 400 zł
- podczas pauzy 45 godzinnej pobyt w hotelu opłacony przez pracodawcę
- wynagrodzenie netto ok. 6700 - 9000 zł mies. w zależności od ilości pracujących dni
- bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C z kodem 95, karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji zawodowej, aktualne badania
- minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
- uprawnienia ADR podstawowe

Mile widziane:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: info@elromano.pl

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 0048 518 717 518
Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 20:00.
Pensja: ok. 6700 - 9000 zł netto
Lokalizacja: Poznań
Firma: CEDRIVER
Kontakt 4u

Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

CEDRIVER® | Czytano 257 razy | 11-03-2022