Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Kierowca kat. C i C+E

Kierowca kat. C i C+EFirma LOCA Logistik GmbH jest nowoczesną firmą transportową, która przewozi wszystkie towary w regionie regionalnym, krajowym i europejskim.
Razem z siostrzanymi firmami Busse+Zerbe Deutschland GmbH, LOCA-24 GmbH i Busse+Zerbe GmbH jesteśmy na drodze każdego dnia dla naszych licznych klientów.
Aby wzmocnic nasz zespol poszukujemy kandydatow na stanowisko:
KIEROWCA kat. C i C + E
Opis stanowiska:
KIEROWCA kat.C- stanowisko polega na pracy w transporcie bliskim. Obowiazkiem pracownika bedzie: zaladunek i rozladunek samochodu, dbanie o bezpieczenstwo ladunku, pracownik zobowiazany jest do przestrzegania czasu jazdy i odpoczynku oraz stosowanie sie do wytycznych w zakresie dokumentow przewozowych oraz pustych palet oraz pracownik odpowiedzialny bedzie za prace ze skanerem.
KIEROWCA kat.C+E- oferujemy tury:dzienne, nocne i 2-dniowe. Praca glownie przy transporcie kontenerow wymiennych (Wechselbrucke) oraz na ciagniku siodlowym (Sattelzug).
Wymagania:
-aktualne prawo jazdy z kodem 95
-aktualna karta kierowcy
-aktualne zaswiadczenie ADR
-j.niemiecki komunikatywny w mowie i w pismie
Oferujemy:
-dlugoterminowa stala praca
-praca na stale z polrocznym okresem probnym
-interesujace wynagrodzenie
-platny urlop
-przyjazne srodowisko pracy.

Pensja:
Lokalizacja: Berlin i okolice
Firma: LOCA Logistik GmbH
Oferta pracy Kierowca kat. C i C+E może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 730 razy | 17-10-2017