Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Kierowca kat. C Belgia

Kierowca kat. C BelgiaEuropean Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla nowego klienta z Belgii Kierowcy samochodu z kategorią C.

Miejsce pracy: Belgia, Waregem

Opis stanowiska pracy:
Praca w firmie gdzie osoba będzie odpowiedzialna za transport ubrań z second hand-u.

- Kandydat będzie pracował na terenie Belgii
- Osoba będzie odpowiedzialna za dowożenie ubrań
- Kierowca otrzyma gps-a z trasą jaką ma pokonać
- Rozładunek kontenerów z ubraniami
- Praca na dłuższy okres czasu

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy jako kierowca samochodu dostawczego min. 2 lata
- Znajomość j. angielskiego
- Prawo jazdy kat C
- Aktualne badania medyczne
- Dyspozycyjność do wyjazdu
- Kultura osobista

Oferta belgijskiego klienta:
- Belgijska umowa o pracę
- 38-43 h pracy tygodniowo
- 8, 1248 euro netto/1h (miesięcznie 1337, 89 euro netto +ARAB 1, 4868/1h)
- Wypłaty tygodniowe
- Zapewnione zakwaterowanie
- Opłacone składki emerytalne, świadczenie urlopowe
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: European Active Projects
Oferta pracy Kierowca kat. C Belgia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

| Czytano 560 razy | 09-10-2018