Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

Kierowca HGV Class 2 Southampton

Kierowca HGV Class 2 SouthamptonZARABIAJ OD 2350 DO 3650 FUNTÓW MIESIĘCZNIE (brutto) plus 23.50 funta za każdą noc na trasie (brutto)

Firma Blu Global poszukuje kandydatów do pracy

kierowców HGV CLASS 1!

WYJAZD JAK NAJSZYBCIEJ

pomoc w znalezieniu transportu jak i zakwaterowania

CO TO ZA PRACA?

Szereg przydziałów dostępnych u naszych klientów z firmy Blue Chip; kierowcy długodystanosowi którzy są skłonni nocować w trasie (4/5 nocy w tygodniu). Pełny etat, stała praca. Lokalizacja: Southampton.


WYMAGANIA
angielski w stopniu komunikatywnym
licencja HGV Class 1
karta DQC i Digicard, ważne Świadectwo Kwalifikiacji Zawodowych
6 miesięcy doświadczenia jako kierwoca C+E
- mile widziane doświadczenie w przewozie miedzynarodowym

Pensja: 2350 DO 3650 funtów
Lokalizacja: Southampton
Firma: KatZar
Kontakt
Oferta pracy Kierowca HGV Class 2 Southampton może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

| Czytano 698 razy | 03-10-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.