Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

KIEROWCA CIAGNIKA TERMINALOWEGO / STAWKA #8364;14.79/ OOSTER

KIEROWCA CIAGNIKA TERMINALOWEGO / STAWKA #8364;14.79/ OOSTERKIEROWCA CIAGNIKA TERMINALOWEGO / STAWKA #8364;14.79/ OOSTERHOUT
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
KIEROWCA CIAGNIKA TERMINALOWEGO
Miejsce pracy:Oosterhout
Czas trwania oferty: praca stała na dłuższy okres
Opis oferty i główne obowiązki:
Dla naszego klienta poszukujemy kierowców ciągnika terminalowego. Kandydat jest odpowiedzialny za prawidłowy transport kontenerów na terenie przemyslowym zgodnie z obowiązującymi procedurami bezpieczeństwa.Praca na 3 zmiany.
Oferujemy:
Stawkę podstawową #8364;13 euro +13, 75 % = 14, 79 brutto/h
Bezpłatny transport do pracy
Cotygodniowe wypłaty
Ubezpieczenie zdrowotne w cenie #8364;29, 12 tygodniowo
Zakwaterowanie firmowe w cenie #8364;95 tygodniowo
Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego
Wymagania:
Prawo jazdy katoegori T lub CE
Chęci do pracy na 3 zmiany
Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego obowiązkowa
Doświadczenie na podobnym stanowisku

Zainteresowała Cię ta oferta? Wyślij swoje aktualne c.v. na work@abmiddennederland.nl z dopiskiem#8222;kierowca-Oosterhout#8221; lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu (030)229 22 52.
Zachęcamy do śledzenia nas na Facebook: AB Midden Nederland PL
O nas:
AB Midden Nederland jest agencją pośrednictwa pracy, która już ponad 50 lat zatrudnia pracowników tymczasowych. Oferujemy pracę w takich sektorach jak logistyka, produkcja, ogrodnictwo, oraz oferty dla specjalistów.
NIE CZEKAJ I JUŻ DZIŚ ZGŁOŚ SIĘ DO AB MIDDEN NEDERLAND!

Pensja: 14.79
Lokalizacja: (Oosterhout)
Firma: ABMN
Kontakt 4u
work@abmiddennederland.nl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

ABMN | Czytano 265 razy | 24-02-2022