Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Kierowca CE+ADR operator wózka widłowego

Kierowca CE+ADR operator wózka widłowegoPoszukuje legalnej pracy na szwajcarskim kontrakcie w charakterze kierowca bądz operator wózka widłowego.
Posiadam dziesięcioletnie bezszkodowe doświadczenie w zawodzie Kierowcy w tym pięć lat na trasach unii europejskiej .Na zestawach ciągnik siodłowy naczepa typu chłodnia , cysterna , plandeka , link , slab , bdf i naczepy niskopodwoziowe do przewozu towarów ponadgabarytowych. Jestem osobą bez nałogów o wysokiej kulturze osobistej.Gotowość podjęcia pracy od zaraz.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: madmax1980
Kontakt
Oferta pracy Kierowca CE+ADR operator wózka widłowego może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

| Czytano 1092 razy | 01-09-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.