Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

KIEROWCA C+E - ruchoma podłoga - 3/1 - Meppen

KIEROWCA C+E - ruchoma podłoga - 3/1 - MeppenNiemiecka firma transportowa Jantschitsch Spedition GmbH poszukuje pracowników na stanowisko:

KIEROWCA C+E - ruchoma podłoga - system 3/1 - Meppen

System zjazdowy: 3/1
Rodzaj naczepy: ruchoma podłoga
Wynagrodzenie: ok. 2000 - 2200 EUR netto
Miejsce pracy: Meppen, Niedersachsen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu ruchoma podłoga,
- transport wszelkiego rodzaju towarów sypkich (np. ziemi, złomu) lub palet w trasach międzynarodowych

Warunki zatrudnienia:
- praca w systemie zjazdowym 3/1,
- przewóz towarów po całej Europie (m. in. Belgia, Holandia, Wlk. Brytania, Irlandia),
- zakwaterowanie w kabinie samochodu z zapleczem socjalnym przy bazie firmy,
- współpraca z polskim dyspozytorem,
- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
- odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
- wynagrodzenie zależne Steuerklasse: podstawa 1800 EUR brutto + diety 42 EUR netto dziennie,
- dodatek 50 EUR miesięcznie za uprawnienia ADR,
- wypłacane dodatkowe premie tygodniowe,
- płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni w roku

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
- minimum roczne doświadczenie w międzynarodowym transporcie ciężarowym

Mile widziane:
- doświadczenie w obsłudze naczepy z ruchomą podłogą,
- uprawnienia ADR podstawowe,
- znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować do Pani Magdaleny Traube pod nr telefonu: +49 151 27614542
lub na adres mailowy: m.traube@jantschitsch.de
Pensja: Ok. 2000 - 2200 EUR netto
Lokalizacja: Meppen, Niedersachsen
Firma: CEDRIVER
Oferta pracy KIEROWCA C+E - ruchoma podłoga - 3/1 - Meppen może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

CEDRIVER® | Czytano 265 razy | 07-05-2021