Strona główna >> Świętokrzyskie >> Dam pracę

KIEROWCA C+E - plandeka - trasy międzynarodowe - Kielce, świ

KIEROWCA C+E - plandeka - trasy międzynarodowe - Kielce, świFirma transportowa TSL-Marcisz z siedzibą główną w Belnie niedaleko Kielc poszukuje kandydata na stanowisko:

KIEROWCA C+E - plandeka - trasy międzynarodowe - Kielce, świętokrzyskie

System zjazdowy: 11 dni / 3 dni, 3/1, 4/1
Rodzaj naczepy: plandeka mega
Wynagrodzenie: ok. 8000 - 11500 zł netto
Miejsce pracy: Kielce, świętokrzyskie, Polska

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu plandeka mega,
- przewóz artykułów AGD, automotive, stali oraz papieru,
- pomoc przy załadunkach i rozładunkach towaru,
- zatrudnienie w trasach międzynarodowych, m. in. po Niemczech, Benelux, Włoszech, Słowenii i Chorwacji

Warunki zatrudnienia:
- praca w systemach zjazdowych 11 dni pracy / 3 dni wolnego, 3/1 albo 4/1,
- planowane przyjęcia do pracy od 7 stycznia 2023 r.,
- przerzuty po Europie, najczęściej dostarcza się ładunki całopojazdowe do fabryk i magazynów,
- głównie trasy dzienne i długodystansowe, nocki zdarzają się bardzo rzadko,
- dobra atmosfera i stały kontakt z dyspozytorem,
- zatrudnienie zgodnie z obowiązującymi w Europie przepisami,
- umowa o pracę z podstawą miesięczną,
- wynagrodzenie płatne za każdy dzień i zależne od wybranego systemu zjazdowego,
- przy 11 dniach pracujących / 3 dniach wolnych: dniówka 350 zł netto,
- w systemach 3/1 i 4/1: dniówka 400 zł netto,
- dodatkowo premia za brak uszkodzeń 200 zł netto miesięcznie,
- ustawowe dodatki za godziny nocne (jeśli wystąpią),
- podczas pauzy 45-godzinnej pobyt w hotelu opłacony przez pracodawcę,
- bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
- minimum 2-letnie doświadczenie w ruchu międzynarodowym,
- podstawowa znajomość języków obcych potrzebna w codziennej pracy

Mile widziane (ale niewymagane):
- uprawnienia na wózki widłowe

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: m.marcisz@tslmarcisz.eu

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 0048 880 828 459
Zapraszam od poniedziałku do soboty w godz. 8:00 - 18:00.

Pensja: ok. 8000 - 11500 zł netto
Lokalizacja: Belno 145, 26-050 Zagnańsk
Firma: CEDRIVER
Kontakt 4u

Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

CEDRIVER® | Czytano 192 razy | 25-11-2022