Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

KIEROWCA C+E - izoterma - trasy międzynarodowe i krajowe - G

KIEROWCA C+E - izoterma - trasy międzynarodowe i krajowe - GFirma transportowa GROWING ECO Sp. z o.o. z siedzibą w Karsewie niedaleko Gniezna poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C+E - izoterma - trasy międzynarodowe i krajowe - Gniezno, wielkopolskie

System zjazdowy: 2/1, 2/2
Rodzaj przyczepy: izoterma
Wynagrodzenie: dniówka 400-430 zł netto
Miejsce pracy: Karsewo, wielkopolskie, Polska

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu izoterma (95%) lub firanka (5%),
- przewóz różnych towarów do dużych centrów logistycznych,
- wykonywanie zleceń w trasach międzynarodowych po Niemczech, Belgii, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Danii i Szwecji, czasem także w trasach krajowych po Polsce

Warunki zatrudnienia:
- zatrudnienie w wybranym systemie zjazdowym: 2/1 lub 2/2,
- powroty na bazę firmy do Karsewa co 10 lub 13 dni, elastyczny grafik,
- praca na zmiany dzienne i nocne,
- załadunki i rozładunki odbywają bez udziału kierowcy,
- respektowanie europejskich norm prawnych - pracodawca zapewnia cykliczne szkolenia w zakresie obsługi tachografów, przepisów transportowych, a także merytoryczną pomoc dla osób będących w trasie,
- zatrudnienie w nowoczesnej firmie transportowej ze swoją własną spedycją, magazynami oraz flotą liczącą około 80 ciągników wyposażonych w klimatyzacje postojowe i największe dostępne kabiny,
- stały kontakt telefoniczny z biurem,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat z podstawą miesięczną, ZUS jest odprowadzany od ponad 6000 zł, zgodnie z pakietem mobilności,
- w systemie 2/1 stawka dzienna to 430 zł netto, w systemie 2/2 stawka dzienna 400 zł netto,
- pełen wymiar urlopu wypoczynkowego zgodny z polskim prawem pracy,
- opieka zdrowotna oraz grupowe ubezpieczenia dla wszystkich kierowców
- bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
- minimum roczne doświadczenie w transporcie po Europie Zachodniej,
- ważny paszport

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 0048 608 091 399 a także na adres mailowy: m.l.pyrzanowscy@growingeco.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 do 16:00.
Pensja: dniówka 400-430 zł netto
Lokalizacja: Karsewo, wielkopolskie, Polska
Firma: CEDRIVER
Kontakt 4u

Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

CEDRIVER® | Czytano 197 razy | 02-10-2022