Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

KIEROWCA C+E - firanka lub kontener morski - trasy międzynar

KIEROWCA C+E - firanka lub kontener morski - trasy międzynarFirma transportowa A2B-online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Długołęce k. Wrocławia poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C+E - firanka lub kontener morski - trasy międzynarodowe - Długołęka, dolnośląskie

System zjazdowy: 2/1, 2/2, 3/2, 4/2, 3/1
Rodzaj naczepy: firanka lub podkontenerowa
Wynagrodzenie: max. 10000 - 13500 zł netto miesięcznie
Miejsce pracy: Długołęka, dolnośląskie, Polska

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą podkontenerową lub firanką,
- wykonywanie zleceń w trasach międzynarodowych, m.in. Niemcy, Benelux, Wlk. Brytania

Warunki zatrudnienia:
- zatrudnienie w wybranym systemie zjazdowym: 2/1, 2/2, 3/2, 4/2, 3/1,
- praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy, w trasach dziennych,
- bardzo dobra organizacja pracy, zlecenia wykonywane są dla stałych klientów,
- codziennie występuje jedno lub dwa przepięcia naczep,
- w przypadku pracy z firanką przewożone są bardzo różne ładunki: big bagi, palety, rolki, sztaby aluminiowe, drzewka i krzewy, traktory, bale z odpadami zmieszanymi RDF WASTE, scrap metal oraz makulatura,
- naczepy są kierowane na myjnię zawsze, gdy wymaga tego sytuacja,
- sprawne, nowoczesne ciągniki wyposażone w mikrofale, przetwornice, lodówki,
- bogate zaplecze socjalne przy bazie w Holandii, z którego można skorzystać podczas pauzy posiadające: prysznice, kuchnię, pralkę, siłownię, TV, stół do ping-ponga, boisko do gry w piłkę,
- dostępne stanowisko administracyjne, gdzie kierowcy załatwiają sprawy, otrzymują odzież roboczą, itp.,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z podstawą miesięczną i licznymi benefitami:
- bony świąteczne w formie pieniężnej,
- dodatkowe ubezpieczenie grupowe opłacone przez pracodawcę,
- dodatek jubileuszowy od 3 lat stażu w firmie,
- zwrot kosztów dojazdu do pracy z każdego miejsca w Polsce,
- dieta dzienna rozliczana zgodnie z przepisami obowiązującymi w UE,
- wynagrodzenie zależne od wybranego systemu zjazdowego, max. 10000 - 13500 zł netto,
- dla wszystkich pracowników i ich rodzin oferowane wsparcie na szeroką skalę, m. in.:
- pomoc w przypadku problemów osobistych (psychologiczna, socjalna, materialna),
- dla cudzoziemców pomoc logistyczna, finansowa, zakwaterowanie w przypadku sytuacji kryzysowej

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
- minimum 2 lata doświadczenia w transporcie po Europie Zachodniej,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane (ale niewymagane):
- umiejętność jazdy w ruchu lewostronnym

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 0048 502 905 601 lub na adres mailowy: kadry@a2b-online.com

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 16:00.
Pensja: max. 10000 - 13500 zł netto miesięcznie
Lokalizacja: Mirków, ul. Wrocławska 33d, 55-095 Długołęka
Firma: CEDRIVER
Kontakt 4u

Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

CEDRIVER® | Czytano 251 razy | 04-03-2022