Strona główna >> Francja >> Dam pracę

KIEROWCA C+E chłodnia lub firanka - trasy międzynarodowe

KIEROWCA C+E chłodnia lub firanka - trasy międzynarodoweFirma transportowa Fructus Sp.z o.o. z siedzibą w Goleniowie niedaleko Szczecina poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C+E - chłodnia lub firanka - trasy międzynarodowe - Goleniów, zachodniopomorskie

System zjazdowy: 3/1, 4/1, bez systemu
Rodzaj naczepy: chłodnia lub firanka
Wynagrodzenie: 85 - 110 euro netto / dzień
Miejsce pracy: Goleniów, zachodniopomorskie, Polska

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą chłodniczą lub firanką,
- wykonywanie zleceń w trasach międzynarodowych, głównie po Niemczech, krajach Benelux, Francji, Hiszpanii i Portugalii, czasem także po Skandynawii, Anglii, Austrii i Włoszech
- przewóz artykułów spożywczych, części samochodowych oraz odzieży do magazynów centralnych i fabryk

Warunki zatrudnienia:
- zatrudnienie w wybranym systemie zjazdowym: 3/1, 4/1 albo co drugi weekend na bazie,
- planowane przyjęcia do pracy 7 czerwca 2023 lub w innym uzgodnionym terminie,
- praca przy różnych, krótko- i długodystansowych zleceniach, występują zarówno stałe linie jak i przerzuty,
- trasy dziennie i nocne, z reguły transport ładunków całopojazdowych 1:1, czasami zdarzają się 2-3 punkty dziennie,
- stabilne zatrudnienie w dobrze działającej firmie, posiadającej własną spedycję, pomieszczenia magazynowe oraz tabor liczący 80 ciężarówek, który jeszcze w tym roku powiększy się o kolejne pojazdy,
- bardzo dobra organizacja pracy, kontakt z dyspozytorem o każdej porze,
- rozbudowane zaplecze socjalne z przy bazie w Goleniowie z dostępnymi pokojami dla pracowników,
- w przypadku pracy bez systemu ciężarówka jest przypisana do kierowcy na stałe,
- po udzieleniu zgody przez pracodawcę istnieje możliwość parkowania auta poza Goleniowem, w umówionym miejscu,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony,
- wynagrodzenie dzienne pomiędzy 85-110 euro netto, zależnie od stażu pracy oraz naliczane zgodnie z pakietem mobilności,
- weekendy w trasie płatne jako 50 % stawki dziennej,
- wdrożenie w obowiązki dla każdego nowo przyjętego pracownika,
- bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy
- minimum rok doświadczenia w trasach po Unii Europejskiej

Mile widziane (ale niewymagane):
- wszelkie dodatkowe uprawnienia przydatne w zawodzie kierowcy,
- znajomość języków obcych,
- ważny paszport

Pensja: 85/100 euro/dzień
Lokalizacja:
Firma: CE Driver
Kontakt 4u
Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 0048 695 197 353 lub na adres mailowy: biuro@fructustransport.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 16:00
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

CE Driver | Czytano 174 razy | 23-05-2023