Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Kierowca C+E-3/1 Niemcy 2100EURO diety 12/24EURO

Kierowca C+E-3/1 Niemcy 2100EURO diety 12/24EUROKierowca C+E-3/1- Niemcy 2100 +diety 12Euru;/24Euro
Steinheim

OFERUJEMY:
#8226; wynagrodzenie składające się z podstawy 2100Euro + 12/24Euro diety
#8226; po 6 miesiącach premie
#8226; umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
#8226; nowoczesną flotę
#8226; przestrzeganie czasu pracy kierowców
#8226; podjęcie pracy od zaraz

WYMAGANIA:
#8226; znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym
#8226; minimum 3 letnie w transporcie międzynarodowym
#8226; prawo jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,

OPIS STANOWISKA:
#8226; trasy daleko i krótkobieżne po Niemczech + Beneluxy
#8226; jazda autem typu tandem, plandeka 7, 3m +8, 2m #8211; DAFxF 105 Automatik,
#8226; praca w systemie 3/1
#8226; przewóz towarów na paletach, w zbiornikach, pojemnikach

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Gerland oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Gerland z siedzibą we Wrocławiu, ul. Żegiestowska 13B/7 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Pensja: 2100Euro+ 12/24Euro diety
Lokalizacja: Steinheim
Firma: Gerland
Oferta pracy Kierowca C+E-3/1 Niemcy 2100EURO diety 12/24EURO może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 482 razy | 08-04-2019