Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Kierowca C+E- 3/1 Niemcy- 2000e 2200e netto!

Kierowca C+E- 3/1 Niemcy- 2000e 2200e netto!Kierowca C+E- 3/1 Niemcy- 2000e-2200e netto!
MIEJSCE PRACY: 34323 Malsfeld
OFERUJEMY:
-wynagrodzenie 2000e-2200e netto
-darmowe zakwaterowanie w mieszkaniu
-umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
-18 dni urlopu
-przestrzeganie czasu pracy kierowców
-podjęcie pracy od zaraz

WYMAGANIA:
-podstawowa znajomość j. niemieckiego
- minimum roczne doswiadczenie w transporcie międzynarodowym
-prawo jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy

OPIS STANOWISKA:
-trasy krótkobieżne po Niemczech
-jazda autem typu tandem- MAN
-praca w systemie 3/1, na dwie zmiany dzień/noc
-przewóz artykułów drogeryjnych (kosmetyki, środki czystości, itp.)

Zainteresowanych prosimy o kontakt tel. 515-58-48-28 lub email: praca@ger-land.eu
Pensja: 2000e - 2200e netto
Lokalizacja: 34323 Malsfeld
Firma: Gerland
Oferta pracy Kierowca C+E- 3/1 Niemcy- 2000e 2200e netto! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 436 razy | 19-04-2019