Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Kelnerka/Pomoc serwisowa do kawiarni (gratis zakwaterowanie)

Kelnerka/Pomoc serwisowa do kawiarni (gratis zakwaterowanie)W celu bezpośredniego zatrudnienia w piekarni (filia piekarni + 4 x punkty sprzedaży z kawiarenką) poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kelner/ka lub pomoc serwisowa do kawiarni i przy sprzedaży lodów (m/k)'

Miejsce pracy: Lipsk (50km) - 180 km od granicy

Zakres obowiązków:
- Obsługa gości w kawiarni
- Gotowanie kawy i innych napojów (obsługa automatów)
- Opieka nad witrynami z oferowanymi wyrobami (dekoracja, uzupełnianie braków itd.)
- Sprzedaży lodów
- Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:
- Min. dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Pomoc serwisowa/sprzedaż lodów: min. podstawowa znajomość języka niemieckiego i chęć do nauki
- Mile widziane doświadczenie w pracy w handlu lub w gastronomii ale nie jest to warunkiem koniecznym
- Wysoka kultura osobista
- Umiejętność pracy w zespole
- Zaangażowanie
- Gotowość do pracy w weekendy

Oferujemy:
- Stala praca, umowa na pełnych warunkach niemieckich zawarta bezpośrednio z pracodawcą (bez agencji)
- Pełny etat, mile widziane nadgodziny
- Pełny pakiet socjalny, płatny urlop
- Stawka godzinowa 12.00 Euro/h brutto
- Pełny etat (160-180 godz./mc)
- Mile widziane nadgodziny
- Netto 1.500, - do 1.600, - Euro netto/mc (plus napiwki)
- Gratis zakwaterowanie w jedno osobowym pokoju

Pensja: 1500.00 netto
Lokalizacja: Lipsk (50 km) - Niemcy
Firma: Borys-Personal
Oferta pracy Kelnerka/Pomoc serwisowa do kawiarni (gratis zakwaterowanie) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Borys-Personal | Czytano 274 razy | 10-06-2021