Strona główna >> Włochy >> Dam pracę

Kelner / Kelnerka Sardynia

Kelner / Kelnerka SardyniaAgencja Pracy HRS poszukuje kandydatek na stanowisko Kelnerka w 4-gwiazdkowym hotelu na Sardynii. Praca na okres 6-ciu miesięcy. Do głównych wymagań należy znajomość języka włoskiego jak i angielskiego w stopniu komunikatywnym (podstawa też może być), doświadczenie na podobnych stanowisku, znajomość etykiety oraz wysoka kultura osobista. Oferujemy stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, dojazd do i z Sardynii, a na miejscu zakwaterowanie oraz wyżywienie.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: HRS
Kontakt
Oferta pracy Kelner / Kelnerka Sardynia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Włochy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 3775 razy | 13-06-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.