Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

KAT. AC + HDS

Cosmoworker Polska jest Agencją rekrutacji i zatrudnienia, działającą na terenie całej Polski w branżach produkcyjnych, przemysłu i budownictwa.

Obecnie dla naszego Klienta, kandydatów na poniższe stanowisko.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • dowóz i rozładunek materiałów budowlanych z hurtowni lub bazy na teren budowy - inwestycje liniowe, telekomunikacyjne, światłowody,

  • dowóz i rozładunek sprzętu/maszyn na teren budowy,

  • prace monterskie na terenie budowy wg zaleceń kierownika budowy.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe,

  • min 2 lata doświadczenia w kierowaniu i obsłudze samochodu ciężarowego z HDS- uprawnienia na HDS,

  • mile widziane uprawnienia hakowego, operatora drobnego sprzętu drogowego.

Oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w zakresie inwestycji liniowych,

  • konkurencyjne stawki wynagrodzenia,

  • pracę jednozmianową w pełnym wymiarze czasu,

  • długoterminową umowę o pracę, umowę o pracę na czas nieokreślony.

Dodatkowe informacje:

  • praca od zaraz,

  • szczegółowe warunki zatrudnienia do uzgodnienia z kandydatem.

Pensja: 3000-3360
Lokalizacja: Poznań
Firma: Cosmoworker Polska
Oferta pracy KAT. AC + HDS może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4659 razy | 05-12-2015