Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

kura2406@wp.pl
kura2406@wp.pl
slawomir.marek1971
slawomir.marek
koemafruit
koemafruit
HalinaZ
HalinaZ
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Lubuskie >> Dam pracę

Kasjer/sprzedawca w markecie

Kasjer/sprzedawca w markecieITC Grupa - Polski HR Sp. z o.o. to Agencja Pracy Tymczasowej należąca do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. Zajmujemy się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników tymczasowych w Polsce.   Na rynku pracy działamy od 1999 r. i do tej pory zrekrutowaliśmy ponad 100 tys. pracowników. ITC Grupa - Polski HR sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8798.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Kasjer/sprzedawca w markecie

Wymagamy:
- Ukończone 18 lat
- Książeczka sanepidowska (aktualna i podbita)
- Mile widziany status ucznia, bądź studenta

Oferujemy:
 
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- Pracę od zaraz w miłym i sympatycznym gronie
- Możliwość dłuższej współpracy
- Bezpłatne szkolenia kasjerskie

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)". Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Pensja:
Lokalizacja: Świebodzin
Firma: ITC GRUPA-WROCŁAW
Kontakt
Oferta pracy Kasjer/sprzedawca w markecie może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Lubuskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 3412 razy | 28-04-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.