Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

moni@
moni@
janusz
janusz
nyczka22
nyczka22
Chorjak
Chorjak
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Lubuskie >> Dam pracę

Kasjerka w markecie Zielona Góra

Kasjerka w markecie Zielona GóraPolski HR Search amp; Selection Sp. Z o.o. to spółka należąca do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A Prowadzimy kompleksowe rekrutacje i leasing personelu. Dostarczamy profesjonalnych pracowników, bazując na doświadczeniach i infrastrukturze zebranych w Polskim Holdingu Rekrutacyjnym S.A.
Polski HR Search amp; Selection Sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10605.
W dzisiejszym świecie zdobycie i utrzymanie przez firmę wysokiej pozycji rynkowej w obliczu dynamicznych zmian na rynku pracy wymaga przemyślanego zarządzania kapitałem ludzkim oraz zaangażowanej i przygotowanej na zmiany kadry. Nasze doświadczenie, kreatywność i skuteczność przekładamy na konkretne i praktyczne rozwiązania.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy w charakterze: Kasjera
Miejsce pracy : Zielona Góra


Opis Stanowiska:

obsługa kasy fiskalnej
skanowanie produktów
udzielanie informacji KlientomWymagania:

sumienność
dyspozycyjność
aktualna książeczka sanepidowskaOferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (8.50 zł brutto/h)
możliwość pracy w weekendy lub od poniedziałku do piątku - elastyczny grafik
możliwość długotrwałej współpracy
bezpłatne szkolenie kasjerskie
pracę od zaraz
pracę tymczasową - dorywcząProsimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)quot;. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje
Pensja:
Lokalizacja: Zielona Góra
Firma: Polski HR Search
Kontakt
Oferta pracy Kasjerka w markecie Zielona Góra może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Lubuskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 3417 razy | 14-05-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.