Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Dam pracę

Kasjer(-ka)/Sprzedawca - Grudziądz

ITC Grupa - Polski HR Sp. z o.o. to Agencja Pracy Tymczasowej należąca do Polskiego HR S.A.
Zajmujemy się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników tymczasowych w Polsce. Na rynku pracy działamy od 1999 r. i do tej pory zrekrutowaliśmy ponad 100 tys. pracowników.

ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. jako Agencja Pracy Tymczasowej jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8798.

Poniższa oferta dotyczy pracy tymczasowej w rozumieniu Ustawy z dnia 9 lipca 2003 r. o zatrudnieniu pracowników tymczasowych (Dz.U. z 2003 r.Nr 166 poz. 1608).

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Osób do pracy na stanowisku:

Kasjer(-ka) / Sprzedawca

Miejsce pracy: Grudziądz

Zakres obowiązków:

obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

Wymagania:

chęci do pracy

zaangażowanie

uczciwość

aktualna książeczka sanepidu

dyspozycyjność
Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

atrakcyjną stawkę godzinową

bezpłatne szkolenie kasjerskie

możliwość rozwoju zawodowego

praca w przyjaznym zespole

możliwość długoterminowej współpracy
W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z nia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. Z 2002. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Pensja:
Lokalizacja: Grudziądz
Firma: Polski HR - ITC GRUPA Sp. z o.o.
Oferta pracy Kasjer(-ka)/Sprzedawca - Grudziądz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1195 razy | 09-12-2015