Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Kafelkarz - Szwecja

Kafelkarz - SzwecjaFirma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta z branży remontowo - budowlanej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kafelkarz, pracownik remontowo - budowlany

(Miejsce pracy: Szwecja, Kristianstad i okolice)

Obowiązki:

#8226;kładzenie kafelek,
#8226;remonty łazienek,
#8226;prace remontowo-budowlane

Wymagania:

#8226;doświadczenie w pracach ogólno-budowlanych. (między innymi kładzenie kafelek i remonty łazienek)
#8226;mile widziane prawo jazdy kat. B
#8226;mile widziana znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego
#8226;mile widziane wykształcenie kierunkowe
#8226;odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

#8226;stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
#8226;praca od zaraz najdłuższy okres czasu
#8226;zapewnione zakwaterowanie

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: JOBSPLUS1
Oferta pracy Kafelkarz - Szwecja może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

JOBSPLUS1 | Czytano 830 razy | 07-06-2016