Strona główna >> Norwegia >> Dam pracę

Kafelkarz

KafelkarzDla naszego norweskiego klienta poszukujemy:
Kafelkarz

Oferujemy:
Zatrudnienie w Norwegii; Bodo i okolice
- Wynagrodzenie 180-NOK/godz.
- Zakwaterowanie
- Zatrudnienie na norweskich warunkach
Wymagania:
Aktualne doświadczenie w pracy na stanowisku cieśla.
Komunikatywna znajomości języka norweskiego lub angielskiego.
Prosimy o dołączenie do CV numerów telefonów do byłych pracodawców norweskich, w celu sprawdzenia referencji lub ewentualne przesłanie referencji na piśmie.
Mile widziane:
-Gotowość na rozpoczęcie pracy od zaraz, własny samochód oraz zgłoszenia osób przebywających na terenie Norwegii.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz kopię świadectw pracy, świadectwa szkolnego, paszportu na adres biuro@jobzone.pl , w tytule wpisując: IMIĘ I NAZWISKO, KAFELKARZ
Informujemy, że odpowiadamy na wybrane oferty.
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych :
#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)#8221;.
Nr.certyfikatu:10320

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Jobzone1
Kontakt
Oferta pracy Kafelkarz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Norwegia >> Dam pracę

| Czytano 1096 razy | 25-04-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.