Strona główna >> Aktualności

Jaki materac kupić w Szczecinie?

Jaki materac kupić w Szczecinie? Efektywny sen ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i funkcjonowanie organizmu. Dlatego inwestycja w dobry materac zawsze się opłaca! Jaki materac kupić w Szczecinie, aby spać komfortowo i budzić się rano wypoczętym? Przygotowaliśmy krótki przewodnik po rodzajach materacy.

Materace z pianki termoelastycznej

Pierwszym rodzajem materacy, jakie można kupić w Szczecinie, są materace z pianki termoelastycznej. Pianka termoelastyczna reaguje na nacisk i temperaturę naszego ciała, idealnie dostosowując się do naszej pozycji snu. Jeśli cierpimy na dolegliwości bólowe ze strony kręgosłupa lub bioder, te materace będą dla nas idealnym wyborem. Pianka termoelastyczna odciąża mięśnie i stawy i pozwala na ich szybszą regenerację, dodatkowo znacznie poprawia ukrwienie.

Rekomendowanym producentem materacy z pianki termoelastycznej i nie tylko jest Hilding Anders. To znana szwedzka marka, która weszła do Polski i cieszy się dużą popularnością na rynku materacy i łóżek. Przykładem materaca z pianki termoelastycznej jest materac Hilding Rumba. Producent umieścił w nim również piankę wysokoelastyczną Velvet Touch, która usztywnia konstrukcję materaca i nie pozwala, abyśmy zbyt mocno zapadali się w jego powierzchnię.

Materace z pianki wysokoelastycznej

Jeśli interesuje nas zakup materaca w Szczecinie, materace na Materaceszczecin.eu zagwarantują nam największy wybór akcesoriów do snu. Również materacy z pianki wysokoelastycznej, które cieszą się dużą popularnością z racji wyjątkowej elastyczności oraz odporności na odkształcenia. Charakteryzują się też bardzo dobrą wentylacją, dzięki otwartokomórkowej strukturze wkładu.

Dobrym zakupem będzie materac Hilding Foxtrot, zwłaszcza kiedy lubimy twardsze podłoże do snu. Ten materac jest przeznaczony dla osób o wadze powyżej 80 kg. Zapewnia doskonałe wsparcie dla pleców, a dzięki swojej sprężystości, ułatwia wstawanie i obracanie się na łóżku. Dlatego jest świetnym wyborem dla seniorów i osób mających problem ze stawami.

Materace z pianki lateksowej

Osoby cierpiące na alergię powinny kupić materac lateksowy. Pianka lateksowa ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Hamuje rozwój roztoczy i bakterii, a ponadto nie gromadzi kurzu. Materace rekomendowanej marki Hilding Anders mają też zdejmowane pokrowce, które ułatwiają utrzymanie materaca w czystości.

Hilding Melody jest świetnym przykładem materaca z pianki lateksowej. Antyalergiczna pianka lateksowa charakteryzuje się też wysoką gęstością. To oznacza, że jest niezwykle wytrzymała i trwała, i zapewnia dobre podparcie również dla osób o podwyższonej wadze (nawet do 140 kg!). Jeśli chcemy kupić takie materac w Bydgoszczy, materace na Materacebydgoszcz.eu są wykonane z różnych materiałów, również z lateksu.

Materace sprężynowe kieszeniowe
W Szczecinie możemy też kupić materace sprężynowe, w tym nowoczesne materace kieszeniowe. W odróżnieniu od klasycznych materacy bonellowych ich powierzchnia nie faluje. Wszystko za sprawą niezależnej pracy sprężyn. Każda sprężyna jest umieszczona w osobnej materiałowej kieszonce i ugina się tylko w razie nacisku na nią, jest to tzw. elastyczność punktowa.

Takim materacem jest np. materac Hilding Cha Cha. Konstrukcja na bazie sprężyn kieszeniowych jest otoczona pianką Velvet Touch oraz dodatkowymi warstwami filcu, które zwiększają twardość materaca.

Materace sprężynowe multipocket

Warto mieć na uwadze również materace multipocket. Wyróżniają się zwiększoną liczbą sprężyn na 1 metr kwadratowy powierzchni, dzięki temu zapewniają jeszcze wyższy komfort snu. Tak jak materac Hilding Flamenco, stabilizujący pozycję kręgosłupa.

Teraz już wiemy, jakie materace możemy kupić w Szczecinie. Znajdźmy odpowiedni model dla siebie i zainwestujemy w jakość swojego snu!

Artykuł partnerski.


~Gosc | Czytano 535 razy | 15-03-2021 | oferty pracy [0]

® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ