Strona główna >> Hiszpania >> Dam pracę

Izoler Blacharz - montaż izolacji przemysłowych

Izoler Blacharz - montaż izolacji przemysłowychJobest Services to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 2285, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: IZOLER-BLACHARZ

Miejsce pracy: Hiszpania/ 43006 Tarragona

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Wykonywanie izolacji termicznych na rurociągach przemysłowych (ciepłochronnych i zimnochronnych) linie proste, kolana, redukcje, kaptury na zawory i kołnierze (materiał wełna skalna, FOAMGLAS - szkło piankowe, obudowa- blacha)
- Praca wykonywana jest na poszyciu instalacji rur , składaniu i łączeniu poszczególnych części izolacji na miejscu
- Wykonywanie obróbki blacharskiej na poszyciu izolacji blachą trapezową
- Organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP

WYMAGANIA :
- Doświadczenie na podanym stanowisku minimum 3 lata
- Znajomość technik izolacyjnych w montażu izolacji  jak i poszycia z blachy
- Zaangażowanie i motywacja do pracy
- Dbanie o bezpieczeństwo pracy
- Czytanie rysunku technicznego będzie atutem

OFERUJEMY :
- Pracę tymczasową na terenie Hiszpanii
- Stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę + ubezpieczenie
- Wymiar czasu pracy: 60 godzin w sześciodniowym tygodniu pracy
- Stawkę godzinową: 16, 00 euro /brutto
- Koszt zakwaterowania opłaca firma
- Na miejscu do dyspozycji auto firmowe
- Za każdy miesiąc przepracowany ok. 2 dni urlopu płatnego
- Możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym
- Pomoc przy organizacji wyjazdu
- Opiekę koordynatora 7/7

Pensja:
Lokalizacja: Tarragona
Firma: Jobestservices
Oferta pracy Izoler Blacharz - montaż izolacji przemysłowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Hiszpania >> Dam pracę

jobestservices | Czytano 1021 razy | 26-10-2021