Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

Irlandia dla Pielęgniarek / Pielęgniarzy

Irlandia dla Pielęgniarek / PielęgniarzyPCQ Recruitment to europejska firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pielęgniarek/pielęgniarzy. Na zlecenie czołowych pracodawców rynku medycznego w Irlandii firma otwiera nabór na 52 wakaty pielęgniarskie na terenie Irlandii do objęcia od stycznia do maja 2014.

Oferty pracy obejmują: stanowiska pracy w Domach Opieki dla Osób Starszych (Elderly Care Nurse) w Irlandii.

Nie czekaj - APLIKUJ!!!

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Miejsce pracy: cała Irlandia- Dulin, Galway, Cork

Oferujemy:
-pensję podstawową 15-18 euro na godzinę, pracę stałą i na pełny etat ( minimum 37 godzin tygodniowo)
-pakiet bezpłatnych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe;
-pełny pakiet socjalno-emerytalny;
-pomoc w znalezieniu tymczasowego zakwaterowania

Obowiązki:
-nadzorowanie procesów opiekuńczych dla rezydentów w podeszłym wieku z problemami ruchowymi oraz demencją
-podawanie leków oraz monitorowanie rezydentów;
-uzupełnianie dokumentacji pacjentów oraz kontakt z rodzinami rezydentów;
-opracowywanie planów opieki ( care plans )
-praca zespołowa, monitorowanie jakości pracy i utrzymania standardów opieki przez personel pomocniczy

Wymagania

Prosimy o zgłaszanie się kandydatów:
-posiadających rejestrację ABA lub chęć do jej przystąpienia ze wsparciem PCQ Recruitment
-dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z pozostałym personelem medycznym oraz pacjentami
-mile widziane doświadczenie w opiece nad starszymi, na oddziałach geriatrycznych, opiece paliatywnej
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: PCQ Recruitment
Oferta pracy Irlandia dla Pielęgniarek / Pielęgniarzy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1607 razy | 03-01-2014