Strona główna >> Podlaskie >> Dam pracę

Inżynier/Kierownik projektu - Białystok

Inżynier/Kierownik projektu - BiałystokSP Construction Services jest firmą specjalizująca się w realizacji projektów przemysłowo-energetycznych w Europie. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Inżynier / Kierownik Projektu w biurze w Białymstoku.

Zadania na stanowisku pracy:
nadzór nad projektem i koordynacja prac w zakresie: projektowania, dostawy i montażu konstrukcji stalowych oraz rurociągów przemysłowych,

odpowiedzialność za końcowy sukces projektu,

przygotowywanie obmiarów, kosztorysów i harmonogramów na podstawie otrzymanej dokumentacji,

zapewnienie sprawnej komunikacji z podwykonawcami,

kontrola realizacji projektu, zarządzanie zmianą i raportowanie.

Od kandydatów oczekujemy:
wykształcenie techniczne,

biegła znajomość języka angielskiego,

bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

biegłą obsługa AutoCAD i pakietu MS Office (Excel),

dokładność i samodzielność,

nastawienia na osiąganie celu,

prawo jazy kategorii B.

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie,

umowę o pracę,

wynagrodzenie połączone z systemem premiowym,

udział w realizacji ciekawych kontraktów zagranicznych,

szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

Pensja:
Lokalizacja: Białystok
Firma: CH-24.
Oferta pracy Inżynier/Kierownik projektu - Białystok może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Podlaskie >> Dam pracę

| Czytano 3650 razy | 26-01-2018