Strona główna >> Lubuskie >> Dam pracę

Inżynier Sprzedaży na teren woj. lubuskiego

Inżynier Sprzedaży na teren woj. lubuskiegoWinckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. jest ogólnopolską agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji najlepszych pracowników do firm na terenie całej Polski oraz krajów UE. Obecnie dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa produkcyjnego działającego w dziedzinie automatyki przemysłowej, szukamy osoby na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży na teren woj. lubuskiego i zachodnio-pomorskiego

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków:

realizacja założonych celów oraz zarządzanie sprzedażą komponentów i systemów automatyki
w powierzonym regionie
rozwijanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań

Oczekujemy od Ciebie:

wykształcenia wyższego technicznego (automatyka/ elektrotechnika/ robotyka)
prawa jazdy kat. B
znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
samodzielności i aktywności w działaniu
łatwości w nawiązywaniu kontaktów
wysokiej motywacji do pracy

Mile widziane:

doświadczenie w sprzedaży automatyki przemysłowej

 W zamian Klient oferuje:

stabilną i satysfakcjonującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
premie
niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
szkolenia techniczne oraz z technik sprzedaży (krajowe i zagraniczne)

Pensja:
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Firma: Winckler Personal
Oferta pracy Inżynier Sprzedaży na teren woj. lubuskiego może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Lubuskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4455 razy | 12-05-2016