Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

Inżynier Automatyk

Inżynier AutomatykFirma J&C GROUP oferuje kompleksowe rozwiązania z obszaru Recruitment & Human Resources Consulting kadry średniego i wyższego szczebla branży inżynieryjnej. Współpracujemy z klientami z Niemiec, Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Norwegii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Dla naszego zagranicznego klienta firma poszukuje:

Region: Niemcy
Numer referencyjny: JC02/2012
Opis Stanowiska:
-diagnostyka i usuwanie awarii maszyn
-planowanie i przeprowadzanie przeglądów
-programowanie sterowników PLC (Siemens, Allen - Bradley) oraz paneli operatorskich
-modernizacja istniejących stanowisk produkcyjnych

Wymagania:
-doświadczenie w procesach automatyzacji oraz układach sterowania
-praktyczna znajomość sterowników programowalnych PLC i paneli operatorskich - Siemens, Allen - Bradley
-wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (preferowany Automatyk)
-znajomość języka niemieckiego
-umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
-znajomość sieci przemysłowych: ProfiBus DP, Ethernet/IP, ProfiNet - będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
-interesującą pracę przy międzynarodowych projektach
-stabilne warunki zatrudnienia
-atrakcyjne warunki finansowe
CV w języku polskim i niemieckim prosimy przesyłać na adres rekrutacja@jcgroup.pl
z podaniem w tytule maila numeru referencyjnego
Pensja:
Lokalizacja: Gdynia
Firma: J&C Group
Oferta pracy Inżynier Automatyk może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 7281 razy | 22-08-2012