Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

Inwentaryzacja w Czechach - z prawem j. kat B

Inwentaryzacja w Czechach - z prawem j. kat BSpółka Invent działa na międzynarodowym rynku od ponad 10 lat, oferując pracę przy inwentaryzacji na terenie całej Europy.
Praca dla każdego z czynnym prawem jazdy kat B.
Nie wymagamy doświadczenia! Gwarantujemy ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!

Zakres obowiązków:
- proste czynności inwentaryzacyjne na terenie sklepów wielkopowierzchniowych,
- wsparcie językowe koordynatorów.

Oczekujemy:
- czynnego prawa jazdy kat. B,
- motywacji do pracy,
- gotowości do pracy 6 dni w tygodni (inwentaryzacje dzienne lub nocne).

Oferujemy:
- umowę zlecenie,
- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie #8211; do 5540 zł na rękę za 4 tygodnie pracy,
- dodatkowa premię nawet do 600 zł (regulamin na stronie),
- pierwsza wypłata możliwa już po 5 dniach pracy,
- zagwarantowane zakwaterowanie (bezpłatne),
- zagwarantowany transport do pracy i z pracy (bezpłatne),
- wsparcie polskiego koordynatora,
- premię za polecenie znajomego do pracy 200 zł.

Informujemy, że:
#8226; Administratorem danych osobowych jest spółka Invent Sp. z o.o., ul. Gajowicka 195, 53-150 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia #8211; Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, pod nr KRS 0000314408, NIP 1010003124, ogłaszająca rekrutację.
#8226; Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych: daneosobowe@invent.ag
#8226; Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Ciebie wyraźnej i dobrowolnej zgody również na potrzeby przyszłych rekrutacji.
#8226; Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody, która może być w każdej chwili cofnięta.
#8226; Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia osobnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach dane będą przetwarzane do cofnięcia zgody nie dłużej niż przez okres 24 miesięcy.
#8226; Przysługuje Ci prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
#8226; Posiadasz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
#8226; Odbiorcami danych są: pomioty przetwarzające dane na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym dostawcy usług i klienci Administratora.
#8226; Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Twojej wyraźnej zgody.

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Invent
Kontakt 4u
Ewentualnie wyślij SMS o treści #8222;Kierowca #8211; imię i nazwisko#8221;. Tel.: 600 020 329. Oddzwonimy w ciągu 48h.
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


Invent | Czytano 405 razy | 24-01-2019

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ