Strona główna >> _Pozostałe >> Kupię / sprzedam

Intensywny kurs języka niemieckiego

Intensywny kurs języka niemieckiegoZapraszamy wszystkich chętnych na kurs języka niemieckiego, przygotowującego do pracy w Niemczech. Kurs przeznaczony jest dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z językiem, jak i dla tych którzy chcą doszlifować fachowy język związany z wykonywaniem pracy. Mile widziane również osoby, które chcą poszerzyć swoją znajomość języka lub rozpocząć jego naukę ale nie ze względu na wyjazd do pracy. Kurs rozpoczyna się 29.08.2011 i trwa 6 tygodni ( 09.10.2011) po 5 godzin każdego dnia bez weekendów (210h). Kurs obejmuje 2 grupy po 15 osób. Pierwsza grupa od 8 godziny do 13 oraz druga od 14 do 19. Gwarantujemy doskonałe warunki, materiały oraz potwierdzenie umiejętności poprzez końcowy egzamin oceniający postępy poczynione podczas kursu. Kurs odbywać się będzie w siedzibie na ulicy Bohaterów Getta Warszawskiego 24C/202.

Zainteresowanych proszę o kontakt :

telefon: +48 796 866 289

e-mail: mro@eucbr.pl

CBR Cross Border Recruitment Sp. z o.o.

Boh.Getta. 24c/202

Szczecin
Pensja: 2100
Lokalizacja: Szczecin
Firma: Cross Border Recruitment
Kontakt
Oferta pracy Intensywny kurs języka niemieckiego może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Kupię / sprzedam

~Gosc | Czytano 2199 razy | 06-07-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.