Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Instalator anten naziemnej tv cyfrowej oraz serwisant

Instalator anten naziemnej tv cyfrowej oraz serwisantWitam
Mam 38 lat , biegle mowie po wlosku.
Szukam pracy w zakresie instalatora anten do odbioru tv cyfrowej(posiadam niezbedny sprzet do mierzenia sily i jakosci sygnaly cyfrowego Promax Prolink2)lub do serwisu telefonow komorkowych(7 lat praktyki, posiadam wyposazenie serwisu gsm boxy i komputery).
Szukam pracy lub osoby , ktora jest zainteresowana otwarciem malego biznesu na terenie Szwajcari.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Instalator anten naziemnej tv cyfrowej oraz serwisant może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 819 razy | 20-01-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.