Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Dam pracę

Hydraulik z j. angielskim

Hydraulik z j. angielskimPolish Employees to licencjonowana Agencja Pracy działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 11377. Jesteśmy Agencją o ugruntowanej pozycji i wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji wykwalifikowanych specjalistów na rynek polski i zagraniczny.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko hydraulik

Miejsce pracy: Reykjavik i okolice, Islandia

Opis stanowiska:
Wszelkie prace sanitarne.

WYMAGANIA:
- znajomość j. angielskiego WARUNEK KONIECZNY!
- kilkuletnie doświadczenie
- chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
- CV w j.angielskim z dokładnym opisem pracy

OFERUJEMY:
- zatrudnienie na islandzkich warunkach
- 13 euro netto za godzine
- zakwaterowanie
- transport
- ubranie robocze

Pensja:
Lokalizacja: Reykjavik
Firma: Polish Employees
Kontakt
Oferta pracy Hydraulik z j. angielskim może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 679 razy | 11-01-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.