Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Hydraulik we Francji (okolice Lyonu)

Hydraulik we Francji (okolice Lyonu)Masz doswiadczenie w hydraulice? Montaz calych instalacji wodno-kanalizacyjnych, lutowanie miedzi, spawanie nie jest Ci obce, bialy montaz. Przyjedz do nas sam lub z kolega, praca w ekipie dwuosobowej.

Francuska agencja pracy AB2PRO działająca na rynku budowlanym od ponad 10 lat, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Hydraulik

Opis stanowiska :
- Montaż instalacji sanitarnych, wodociągowych i centralnego ogrzewania
- Montaż i podłączenie urządzeń sanitarnych (bialy montaz)
- Prace spawalnicze, (spawanie gazowe stali, spawanie rur elektrodą)
- Zgrzewanie rur PCV instalacyjnych
- lutowanie
-praca w ekipie dwuosobowej

Wymagania:
- Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Mile widziana jest znajomość języka francuskiego
- Mile widziana gotowość do wyjazdu własnym samochodem (1 auto na ekipę)
- Podręczne narzędzia i ubranie robocze (kask, buty ochronne) na rozpoczęcie pracy

Oferujemy :
- zatrudnienie na francuskich warunkach #8211; francuski pracodawca (nie w delegacji)
- skladki oraz podatki odprowadzane przez pracodawce we Francji (ubezpieczenie socjalne i zdrowotne, składki emerytalne, podatki)
-atrakcyjne wynagrodzenie min 10#8364; netto/godz
- Do 43 godzin pracy tygodniowo
- Dlugoterminowe kontrakty
- Zakwaterowanie gwarantowane i oplacone przez pracodawce
- Opieka koordynatora polskojęzycznego: tłumaczenia i administracja
- Nowe ubranie robocze po upływie 2 tygodni pracy
Pensja:
Lokalizacja: Lyon
Firma: AB2PRO
Oferta pracy Hydraulik we Francji (okolice Lyonu) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

| Czytano 655 razy | 28-06-2017