Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Hydraulik monter instalacji sanitarnych Szwecja

Hydraulik monter instalacji sanitarnych SzwecjaFirma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Szwecji

zakres obowiązków:

Montaż instalacji sanitarnych, kanalizacji podłączenia wody ciepłej/zimnej, instalacja zraszaczy - praca na obiektach budowlanych, przemysłowych.

wymagania:
komunikatywna znajomość języka angielskiego
doświadczenie

Oferujemy:
szwedzka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie : 30 000 - 40 000 SEK/ miesiąc brutto
minimum 160 godzin miesięcznie, możliwość wypracowywania nadgodzin!
Pracodawca Zagraniczny organizuje zakwaterowanie

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji
Prosimy o dodanie klauzuli:

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: EastGate
Kontakt 4u
osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Hydraulik Szwecja
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

EastGate | Czytano 653 razy | 10-03-2022