Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Hydraulik Monter instalacji sanitarnych Niemcy

Hydraulik Monter instalacji sanitarnych NiemcyFirma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Poszukujemy: monterów wentylacji i klimatyzacji, hydraulików, Monterów instalacji grzewczych i sanitarnych

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: różne lokalizacje w Nieczech min. Berlin, Augsburg, Ingolstadt, Kempten , Monachium, Stuttgart
Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Długotrwała umowa o pracę
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty.
Godziny pracy: od 155 do 170 godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto).

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

prace w zakresie instalacji grzewczych i sanitarnych (kaloryfery, toalety, zlewozmywaki, kabiny prysznicowe, itp.)
Instalacja ogrzewania.
Instalacje sanitarne.
Zakładanie klimatyzacji.
Biały montaż.

Montaż instalacji sanitarnych, zakładanie klimatyzacji podłączenia wody ciepłej/zimnej, instalacja zraszaczy - praca na obiektach budowlanych, przemysłowych

Wymagania:

Wyuczony zawód o profilu montera instalacji sanitarnych lub Hydraulika.
doświadczenie zawodowe.
podstawowa znajomość języka niemieckiego.
Prawo jazdy B i własne auto (mile widziane).

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie brutto: 14, 50 euro/godzinę.
Dieta netto 6 euro za każdą przepracowaną godzinę (ok. 1050 euro netto miesięcznie).
Wynagrodzenie miesięczne netto od 2500 do 2650 euro + nadgodziny.
Premia w wysokości 2000 euro brutto (wypłacana w dwóch ratach, pierwsze 1000 euro po 6 miesiącach i drugie 1000 euro po 12 miesiącach pracy).
Zakwaterowanie zapewnione, opłacone przez pracodawcę

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

prosimy w temacie wpisać : Hydraulik Niemcy

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: EastGate
Oferta pracy Hydraulik Monter instalacji sanitarnych Niemcy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

EastGate | Czytano 175 razy | 11-07-2021