Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Hydraulik

HydraulikInterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Hydraulik
Miejsce pracy: Aigueblanche, Francja
Ilość stanowisk: 4

Zakres obowiązków:
- montaż instalacji hydraulicznych, sanitarnych
- montaż instalacji miedzianych
- montaż kanalizacji,
- montaż sieci rozprowadzania wody,
- spawanie i lotowanie miedzi.

Oczekiwania:
- 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
- umiejętność spawania i lutowania miedzi
- dyspozycyjność do wyjazdu
- samodzielność, dokładność

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- darmowe zakwaterowanie
- darmowy posiłek w pracy
- możliwość nawiązania długiej współpracy
- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych płatnych dodatkowo
- dodatek transportowy po każdych przepracowanych 3 miesiącach
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Interkadra
Oferta pracy Hydraulik może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

| Czytano 683 razy | 25-05-2018