Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Hydraulicy do Szwecji! Wyjazd za 2 tyg!

Hydraulicy do Szwecji! Wyjazd za 2 tyg!Agencja Recrew HR ( dawniej WYG HR CONSULTING) dla jednego ze swoich Szwedzkich klientów, poszukuje osób, na stanowisko:

HYDRAULIK - PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Obowiązki
- prace hydrauliczne na budowach (wymiana, konserwacja i udrażnianie rur oraz instalacji)

Wymagania
- mile widziane doświadczenie w hydraulice.
- język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie i odprowadzane wszystkie składki 
- umowa o pracę
- zakwaterowanie i transport 
- wsparcie administracyjne i opieka koordynatora 
- pracę w miejscowościach do wyboru: Sztokholm i okolice lub Sundsvall 
- projekt długofalowy 
- możliwość pracy w parach, gdzie jedna z osób posługuje się komunikatywnym językiem angielskim 

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: gdansk@recrewhr.pl z dopiskiem : PO/SZWECJA/PR.

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez  Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez  Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania C.V.
INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem Danych Osobowych, jest firma Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt: Al. Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk)
 
Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO)
Osobie składającej aplikację w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia przesłania CV.
Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.


Pensja:
Lokalizacja: Sztokholm
Firma: Recrew Hr
Kontakt
Oferta pracy Hydraulicy do Szwecji! Wyjazd za 2 tyg! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

| Czytano 841 razy | 19-07-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.