Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Hostessa do promocji produktów - Makro Szczecin

Hostessa do promocji produktów - Makro SzczecinPoszukiwana Hostessa do promocji produktów Banku Millennium w Hala Makro Szczecin.

Obowiązki hostessy:

Rozdawanie ulotek, zachęcanie klienta do skorzystania z oferty, współpraca z Kierującym Punktem Obsługi Klienta Banku Millennium.

Wymagania:

Hostessa musi bardzo ładnie wyglądać - zgrabne, ujmujące, regularne rysy. Powinna być chętna do pracy, łatwo nawiązywać kontakt z klientem, uśmiechnięta i pełna energii. Ma podchodzić do klienta, zagajać go rozmową, czynnie zachęcać do skorzystania z oferty.
Zakładamy 8 godzin pracy.

Czas promocji - od 26 września do 7 października 2011 r.
Praca 5 dni w tygodniu od Pn. do Pt. w godz. 10:00 - 18:00
Wymagana jest również aktualna książeczka do badań sanitarno - epidemiologicznych.

Bardzo prosimy o zgłoszenia CV, kilka słów o sobie, opis doświadczenia + Trzy wyraźne zdjęcia

W temacie wiadomości proszę wpisać HOSTESSA SZCZECIN
Oferujemy możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia.
Pensja: 9 zł/h netto
Lokalizacja: Szczecin
Firma: Makro
Oferta pracy Hostessa do promocji produktów - Makro Szczecin może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 10194 razy | 12-09-2011