Strona główna >> Hiszpania >> Dam pracę

Hiszpańska rodzina poszukuje summer Au Pair

Hiszpańska rodzina poszukuje summer Au Pair  Biuro Au Pair Koncepcja istnieje od 1994 roku. Wyróżnia nas długoletnie doświadczenie, stała i sprawdzona współpraca z zagranicznymi partnerami i rodzinami oraz 24 godzinny serwis, czyli wsparcie dla naszych podopiecznych przez cały okres pobytu u rodziny goszczącej. Posiadamy Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 1926.

Hiszpańska rodzina poszukuje summer au pair z dobra znajomością jezyka angielskiego na okres wakacji 2013

Lokalizacja: Hiszpania Saragossa
Długość pobytu: od maja/czerwca na okres 3 -4mcy
Wiek dzieci: : chłopiec 8 m-cy

Wymagania, jakie musisz spełniać:
Wg uregulowań prawnych wiek od 18 lat
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Doświadczenie w opiece nad dziećmi, poparte, co najmniej 2 referencjami. Referencje może wystawić np. sąsiadka, z której dziećmi wychodzisz na spacery lub spędzasz czas na placu zabaw.

Obowiązki :
opieka nad dzieckiem, pomoc w obowiązkach domowych.

Rodzina goszcząca oferuje:
kieszonkowe 70 euro /tydzień
Bezpłatne wyżywienie,
Bezpłatne zakwaterowanie

Pensja: kieszonkowe 70 euro /tydzień
Lokalizacja: Saragossa
Firma: Koncepcja
Kontakt
Oferta pracy Hiszpańska rodzina poszukuje summer Au Pair może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Hiszpania >> Dam pracę

Koncepcja | Czytano 1941 razy | 13-02-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ