Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Grafik / Webmaster

Grafik / WebmasterOsoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie graficzno informatyczne oraz zarządzanie serwisem internetowym

Realizowane zadania:

- opieka nad stroną internetową, rozwijanie jej funkcjonalności i uaktualnienie treści

- przygotowywanie katalogów produktów i broszur reklamowych

- opieka nad newsletterem firmowym, redagowanie tekstów reklamowych

- opieka nad bazą danych firmy

- działania marketingowe w internecie

Wymagania:

- znajomość programów graficznych

- umiejętność tworzenia serwisów internetowych w Joomla

- wiedza z zakresu pozycjonowania stron

- umiejętność redagowania tekstów reklamowych

- znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym

Dodatkowe zalety:

- status studenta

Miejsce pracy: Wrocław, siedziba firmy

Godziny pracy: Pon-Pt, 8:30-16:30

Forma zatrudnienia: umowa o pracę / umowa zlecenie

Oferty tylko z aktualną fotografią prosimy kierować wyłącznie na adres: praca@epiLED.pl z podaniem numerem referencyjnego GrW8.
Wrocław.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Grafik / Webmaster może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 8433 razy | 16-05-2011