Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

agata_s
agata_s
PrzemekParzych
PrzemekParzych
Gosia360
Gosia360
rafal1974janicki36
rafal1974janic
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Glazurnik/ płytkarz r ref. WGP/30/11

Glazurnik/ płytkarz r ref. WGP/30/11Dla naszego Klienta - firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydatów na stanowisko: glazurnik/ płytkarz.

Praca na terenie Warszawy.

Wymagania:
- motywacja do pracy;
- doświadczenie na w/w stanowisku;

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- zatrudnienie za zasadzie umowy o pracę;
- zakwaterowanie;


Ponadto informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.
Pensja:
Lokalizacja: Warszawa
Firma: Work-Pol
Kontakt
Oferta pracy Glazurnik/ płytkarz r ref. WGP/30/11 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Work-Pol | Czytano 12278 razy | 21-09-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.