Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Gardens_tomaten@o2.pl/ ref 4/01/2013 drezden

Gardens_tomaten@o2.pl/ ref 4/01/2013 drezdenAktualnie poszukujemy osób do pracy w charakterze pracownika fizycznego,
zajmującego się pracą, przy zbiorze i pielęgnacji pomidora
szklarniowego.

Miasto Pracy: DREZNO (115 km od Polskiej Granicy).
Praca odbywa się w przedziale czasowym w godzinach 08:00-16:00, od
Poniedziałku do Piątku, i wynagradzane jest pensją stałą.
WYJAZD 4 STYCZEŃ.

Możliwość pracy w soboty i niedziele, za stawkę 6, 00 euro/netto(dot.
Również nadgodzin w tygodniu).

Zakres obowiązków:
-Zrywanie pomidora
-Odrzucanie uszkodzonego surowca
-Podwiązywanie i podwieszanie łodyg
-Pakowanie do skrzynek i transport na miejsce oczyszczania (ręcznym
wózkiem paletowym)

Wymagania:
-Osoby pełnoletnie (min 18 lat w czasie wyjazdu)
-Dobra kondycja fizyczna
-Gotowość do wyjazdu na min. 2 miesiące
-Chęci do pracy w szklarni
Oferujemy:

-Umowę zlecenie(początkowo- na warunkach niemieckich-później o pracę)
-Zakwaterowanie (bezpłatne)
-Wynagrodzenie w kwocie 1000 euro/netto(do wypłaty)+ew. nadgodziny
-po przyjeździe możliwość zaliczki w wysokości wynagrodzenia
tygodniowego
-Możliwość stałej pracy na umowę o pracę, po przepracowani min. 6
miesięcy
-Dokument na żądanie, w przypadku chęci zwrotu podatku za pracę
zagraniczną. Od wynagrodzenia, brutto, potrącamy składkę na
ubezpieczenie, jak i podatek należny.

Kwota 1000 euro/netto to wynagrodzenie już do wypłaty!

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą, prosimy o przesłanie
swojego skanu dowodu osobistego, do wypełnienia dokumentów, oraz
należy dokonać opłaty za rezerwację miejsca w busie, koszt przejazdu
to
50
zł od osoby.
Koszt ten jest częściowym pokryciem kosztów ropy, i jednocześnie
OSTATECZNYM JEDYNYM KOSZTEM,
ponieważ odbieramy każdą osobę z miejsca jej zamieszkania.

UWAGA!! Przejazd tylko naszym transportem, ponieważ nie mamy warunków na
przyjęcie samochodów, ew. dojazd samodzielny na własne ryzyko,
również
po
wpłacie 50 zł rezerwacji, gdzie opłata dla osób przyjeżdżających
własnym transportem jest
zwracana!

Po dokonaniu rezerwacji miejsca w transporcie, od momentu otrzymania przez
nas przelewu i dowodu osobistego e-mailem, w ciągu 5-7dni dostarczamy do
Państwa dokumenty, które Państwo podpisujecie, i rozliczenie
dokumentów
następuje w busie gdy po Państwa przyjeżdżamy.

Skany prosimy przesyłać tylko mailem.

Dane do wpłat/rezerwacji miejsc.
Bartosz Komendołowicz
Urzędnicza 3/4
32-590 Libiąż
Nr. Konta: 54 2490 1044 0000 4200 2080 8856

Tytuł: numer telefonu + e-mail.
kwota: 50 zł(osoba)

Wpłaty należy dokonać w ciągu 24 GODZIN, termin nie może zostać
przedłużony,
ze względu na to, iż w przedziale czasowym między wysyłką dokumentów
a wyjazdem,
musimy zorganizować wyjazd logistycznie i formalnie.
Należy przesyłać jednym mailem Skan dowodu osobistego+skan
wpłaty/przelewu,
przesyłane osobno, będą ignorowane.

W związku również z pytaniami dot. Opłaty i gwarancji wyjazdu,
informujemy, że każda osoba, która opłaciła miejsce w busie,
przesłała do nas potwierdzenie wpłaty JEST AUTOMATYCZNIE umieszczana na
liście wyjazdów, i ma zapewnione miejsce pracy!

W związku również z pytaniami odnośnie odebrania dokumentów
osobiście, informujemy, iż takowej możliwości nie ma, ponieważ w
Polsce przebywamy tylko i wyłącznie na czas rekrutacji i zbiórki osób
zdecydowanych do wyjazdu, odbierając Państwa własnym transportem z
miejsca zamieszkania. Dokumenty są wysyłane od nas pocztą z Niemiec.

Prosimy o przesyłanie skanów potwierdzenia przelewów e-mailem,
przyspieszy
to dokończenie formalności.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zapraszamy do kontaktu
telefonicznego z Panem Dawidem Schulztem, pod numerami telefonów:
+48 886-235-783 (w godzinach 08:00-12:00)
LUB
+48 537-313-335(w godzinach 12:00-16:00)
od Poniedziałku do piątku.

Nie odpisujemy na smsy i nie oddzwaniamy, ze względu na ogromną liczbę
połączeń do nas.
UWAGA!!
Mogą występować problemy z połączeniem, ze względu na bardzo duże
zainteresowanie naszą ofertą, prosimy o cierpliwe próby
łączenia się z nami, lub kontakt mailowy.
e-mail:gardens_tomaten@o2.pl
Z poważaniem

Dawid Schultz
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Gardens_tomaten@o2.pl/ ref 4/01/2013 drezden może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 3225 razy | 16-12-2012