Strona główna >> Grecja >> Dam pracę

Fryzjerki

FryzjerkiDam prace w duzej sieciowce w Atenach w salonie fryzjersko-kosmetycznym ktorej wlascicielami sa Polacy. Potrzebujemy fryzjerek z pelna znajomoscia fachu fryzjerskiego(farbowanie, ciecia mesko-damsko-dzieciece, modelowanie, upinania).
Praca od zaraz.
Dobrze widziany jez. angielski ale nieobowiazkowy. Lokalizacja:Ateny. Miesieczna pensja wynosi 2800zl(700E)+duze napiwki. Dodatkowo zapewniamy prace na pelnym etacie z pelnym ubezpieczeniem.


Pensja: 2800 PLN
Lokalizacja: Ateny
Firma: Salon Joanna
Kontakt
Oferta pracy Fryzjerki może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Grecja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1176 razy | 26-09-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ