Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Front end developer

Front end developerDla naszego Klienta, firmy z niemieckim kapitałem będącej właścicielem agencji wynajmu domów wakacyjnych i wspierających ją aplikacji i stron, poszukujemy obecnie doświadczonego specjalisty na stanowisko:
FRONT END DEVELOPER
Aby rozwijać i utrzymywać aplikacje (desktopowe i mobilne)

Zakres obowiązków:
- Rozwój i modyfikacja istniejących funkcjonalności na wszystkich brandowych stronach
- Aktywne uczestnictwo w nowo pojawiających się projektach i wspólna praca przy budowie rozwiązań najwyższej jakości
- Dzielenie się swoją wiedzą i pomysłami z innymi developerami aby kształtować techniczny krajobraz firmy
- Udzielanie konstruktywnego feedbacku aby rozwijać współpracę i podnosić jakość kodu

Wymagania:
- Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w rozwoju aplikacji bezpośrednio skierowanych do klienta
- Jesteś skoncentrowany na dostarczaniu łatwych w użyciu i solidnych rozwiązań szybko, ale bez utraty jakości
- Jesteś wstanie mówić przejrzyście i konkretnie o zagadnieniach technicznych i podejmować decyzje pracując z #8222;nie #8211; technicznymi#8221; osobami na co dzień
- Jesteś w stanie współpracować efektywnie z kolegami nastawionymi na osiąganie założonych celów
- Masz świadomość ograniczeń i słabych cech jakie posiadają nowoczesne przeglądarki, frameworki i technologie front-endowe
- Jesteś adwokatem użyteczności i przeciwnikiem niepotrzebnych utrudnień
- Jesteś ekspertem od JAVAScriptu
- Masz doświadczenie z :
- frontendowymi frameworksami i bibliotekami jak Knockout (preferowane), React, Vue, Angular itp.
- budowaniem toolchainów takich jak: GRUNT, Webpak itp.
- procesorami CSS jak SASS (preferowane) LESS itp.
- unitestowaniem I testowaniem automatycznym
Oferta:
- Zdalną pracę w totalnie zdalnym zespole, co oznacza ogromną dawkę zaufania i sporą elastyczność. Podróżnicy, młodzi rodzice i osoby unikające kontaktów społecznych kochają pracę w tym zespole a jeśli chcesz spotkać kogoś na żywo, posiadamy oddziały w Szczecinie Hamburgu
- Dodatkowo płatny udział w konferencjach czy wydarzeniach związanych z projektami
- Spotkania zawodowe i integracyjne

Pensja:
Lokalizacja: Szczecin
Firma: Lsj-recruitment
Oferta pracy Front end developer może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

| Czytano 2959 razy | 11-09-2018